LAVECO

  Naturalny odkamieniacz do ekspresu - 0,5 l

  25,00 zł
  Brutto

  Naturalny skład bez niebezpiecznych dla zdrowia i ekspresu substancji, mocny w działaniu i prosty w stosowaniu. To odkamieniacz idealny dla Twojego ekspresu, który gwarantuje, że przy wskazanym na etykiecie dozowaniu, Twój ekspres prawidłowo zostanie oczyszczony z zalegającego kamienia i innych nieczystości, a robiona w nim kawa będzie pełna swojego aromatu. Odpowiedni do stosowania w ekspresach typu DeLonghi, Philips, Siemens, Krups, Saeco, Bosch itp. 

  Ilość

   

  Bezpieczeństwo Twoich zakupów to dla nas priorytet!

   

  Zamówienia złożone do godziny 12:00 w dni robocze, wysyłamy w tym samym dniu!

   

  Wygodne i bezpieczne formy płatności: Przelewy24, przelew, pobranie.

  Naturalny Odkamieniacz do ekspresu 

  Wysokiej jakości naturalny odkamieniacz do ekspresów automatycznych i manualnych w opakowaniu 100% przeznaczonym do recyklingu. Jakość i skład rekomendowany do domowych i profesjonalnych ekspresów do kawy. 

  Na co należy zwrócić uwagę wybierając odpowiedni odkamieniacz: 

  1. Bezpieczny skład - nasz produkt jest na bazie 100% naturalnego, pozyskiwanego w sposób biologiczny kwasu mlekowego oraz zawiera inne substancje naturalne, które gwarantują skuteczność odkamieniania domowych i profesjonalnych ekspresów do kawy

  2. Brak niebezpiecznych substancji w składzie produktu - podstawowy składnik odkamieniacza naturalnie występuje w naszym organizmie, więc nawet jeśli niestarannie oczyścisz ekspres, to nie ma obawy, że jego pozostałości rozcieńczone z wodą moga negatywnie wpłynąć na zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Ponadto odkamieniacz nie zawiera: barwników, enzymów, fosforanów, konserwantów, kwasu cytrynowego, octu.

  3. Zwróć uwagę na główny składnik odkamieniacza - bardzo często występują 2 rodzaje odkamieniaczy: na bazie kwasu cytrynowego lub kwasu mlekowego. Te na bazie kwasu cytrynowego mogą przyczynić się do powstawania korozji i uszkadzania elementów uszczelniających w ekspresie, a odkamieniacze z kwasem mlekowym w składzie są bezpieczne dla elementów metalowych i uszczelniających oraz skuteczniej rozpuszczają osady wapienne w ekspresie. 

  4. Odpowiedni odkamieniacz do każdego rodzaju ekspresu - ważnym argumentem przemawiającym za odkamieniaczem LAVECO jest fakt, że nieregularne czyszczenie ekspresu oraz stosowanie nieodpowiednich odkamieniaczy może doprowadzić do kosztownych usterek, których gwarancja producenta nie obejmuje.

  5. 100% Polski produkt - wybierając produkt LAVECO masz gwarancję, że wspierasz polski przemysł oraz rozwój rodzinnej firmy LAVECO dla której każdy dzień jest odkrywaniem kolejnych bezpiecznych dla Ciebie i Twojej rodziny receptur naturalnych produktów, które wpłyną na lepsze zdrowie kolejnych pokoleń. 

  Skład:

  woda, kwas mlekowy*

  *Kwas mlekowy pozyskiwany biologicznie, a nie syntetycznie.

  Sposób użycia odkamieniacza:

  1. Opróżnij pojemnik na wodę w ekspresie.
  2. Wlej 100 ml odkamieniacza do pojemnika na wodę.
  3. Uzupełnij pojemnik 1 litrem wody.
  4. Włącz program odkamieniania (zgodnie z instrukcją dla danego modelu).
  5. Po zakończeniu procesu wypłucz pojemnik i uzupełnij wodą.
  6. Rozpocznij tryb płukania ekspresu.

  Aby Twoja kawa zawsze była doskonała w smaku, stosuj odkamieniacz do ekspresu raz w miesiącu

  Dlaczego regularne odkamienianie i czyszczenie ekspresu jest ważne?

  Odkamienianie ekspresu do kawy jest bardzo ważnym procesem. Osadzający się kamień wpływa na pracę urządzenia, a także na smak przygotowanej kawy. Im więcej kamienia, tym mniej wydajny jest ekspres, a smak i aromat kawy jest po prostu gorszy. Kamień wpływa na ekonomiczność urządzenia, ponieważ zakamienione urządzenie pobiera więcej wody, pracuj wolniej i często głośniej.

  Odkamieniacz LAVECO czyści i konserwuje

  Proces odkamieniania jest nieinwazyjny dla urządzenia dzięki precyzyjnie dobranym składnikom. Ponadto stosowanie odkamieniacza nie wpływa na smak kawy, w odróżnieniu od stosowania produktów na bazie octu lub kwasku cytrynowego, które dodatkowo mogą zaszkodzić urządzeniu. Odkamieniacz nie pozostawia również osadów w ekspresie, a parzenie kawy po procesie odkamienienia i płukania jest całkowicie bezpieczne.

  Dlaczego odkamieniacz w płynie, a nie tabletki?

  Forma płynna odkamieniacza jest bardziej przyjazna dla środowiska w porównaniu od tabletek (jest więc ekologiczny). Odkamieniacz, którego głównym składnikiem jest kwas mlekowy stosowany jest we wszystkich ekspresach do kawy. Forma płynna sprawia, że odkamieniacz szybciej działa, a proces odkamieniania przebiega płynnie i krótkim czasie.

  Szczegóły produktu

  LAVECO
  5907222552094
  173 Przedmioty