1. Sprzedaż hurtowa do sklepów i dystrybutorów.

Dołącz do grona sklepów i dystrybutorów naszych produktów!

Czy prowadzisz mały lokalny sklep, czy jesteś kupcem w dużej sieci dystrybucyjnej skontaktuj się z nami.

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie produktów skutecznych w działaniu i bezpiecznych dla zdrowia - ten sposób chcemy wpływać na zdrowie przyszłych pokoleń. Dostarcz swoim klientom produktów, które spełnią ich oczekiwania pod względem skuteczności działania, przyjemności podczas stosowania dzięki naturalnym aromatom i braku negatywnego wpływu na zdrowie i skórę.

Jeśli chcesz, aby nasze produkty pojawiły się w ofercie Twojego sklepu lub hurtowni wyślij na maila sprzedaz(a)laveco.pl następujące dane:

  • Pełna nazwa firmy i rodzaj działalności.
  • NIP.
  • Adres siedziby.
  • Adres strony internetowej.
  • Imię i nazwisko oraz telefon osoby kontaktowej.
  • Numer telefonu.
  • Treść wiadomości z informacją jakiej oferty oczekujesz.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wysyłając maila na adres sprzedaz@laveco.pl wyrażam zgodę, na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: Nazwa firmy, NIP, imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, w celu skorzystania z Usługi Formularza Kontaktowego oraz umożliwienia mi przekazywania przez LAVECO dr inż. Justyna Sekuła, 35-234 Rzeszów, ul. Trembeckiego 11B, informacji handlowych, innych materiałów promocyjnych, reklamowych i marketingowych. Informacje o moich prawach i obowiązkach w związku z przetwarzaniem danych osobowych, znajdują się w Polityce Prywatności oraz RODO.

2. Współpraca z firmami sprzątającymi.

Naturalne środki czystości marki LAVECO to głównie koncentraty, dzięki temu są wydajne w użytkowaniu i ekonomiczne w uzupełnianiu. Pozornie wyższy poziom ceny okazuje się niższy w stosunku do innej chemii gospodarczej jeśli weźmiemy pod uwagę wysoką wydajność, niższy koszt przy zaopatrzeniu się w opakowania zbiorcze, szybkość i skuteczności sprzątania. W naszej ofercie znajdują się produkty dedykowane różnym powierzchniom do codziennego i intensywnego czyszczenia. Jako producent jesteśmy otwarci na współprace w zakresie korzystania z naszych produktów, a także tworzenia nowych produktów.

3. Private label/Produkcja pod marką własną klienta

Podstawowa działalność LAVECO skupia się tworzeniu wysokiej jakości naturalnych środków czystości, które w swoim składzie zawierają 99%-100% naturalnych składników. Nie stosujemy substancji, które na podstawie badań i literatury naukowej mogą powodować zaburzenia układu hormonalnego, choroby czy alergie. Stosujemy wysokiej jakości składniki, starannie dobierając dostawców. Zajmujemy się kompleksowo stworzeniem produktu pod marką naszego klienta. Gwarancją naszej jakości są produkty, które pomimo ustawowego 24 miesięcznego okresu ważności zachowują swoją skuteczność i jakość przez co najmniej 36 miesięcy.

Dlaczego LAVECO:

- ponad 12 doświadczenie w pracy laboratoryjnej poparte publikacjami naukowymi (sprawdź!),

- współpraca z Naukowcami w procesie tworzenia i badania receptur produktów,

- firma rodzinna ze 100% własnym kapitałem,

- ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu i sprzedaży produktów z własnych autorskich receptur,

- ponad 15 autorskich receptur produktów do czyszczenia różnych powierzchni,

- współpraca z największymi dostawcami surowców,

- ponad 110 wariantów produktów w ofercie,

- 3 niezależne linie produkcyjne,

- kompleksowa rejestracja produktu dopuszczająca do sprzedaży w Polsce, ale także na terenie UE,

- doradztwo w procesie doboru opakowań,

- kompleksowa obsługa procesu produkcji od zamówienia po wysłanie gotowego produktu do klienta,

- małe minimum logistyczne: 1 paleta.