Rzetelne badania naukowe są gwarancją bezpieczeństwa produktu

OGRANICZONA DO MINIMUM ILOŚĆ ALERGENÓW

Produkty LAVECO są odpowiednie dla osób o wrażliwej skórze oraz mających alergię na olejki eteryczne. Każdy produkt bezzapachowy, jest idealny dla alergików lub osób, które chcą uniknąć zapachu.

Jeśli walczysz z alergiami skórnymi, takimi jak kontaktowe zapalenie skóry lub alergie, w tym katar sienny, astma i egzema, zalecamy skorzystanie z produktów bezzapachowych.

Nasze wolne od szkodliwych substancji kosmetyki do domu są bardzo skuteczne, a przy tym zawierają minimalną ilość alergenów w wariantach zapachowych lub nie zawierają alergenów – produkty bezzapachowe. Linię produktów bezzapachowych tworzyliśmy również dla osób z długotrwałymi problemami zdrowotnymi, takimi jak problemy z oskrzelami, choroby nowotworowe lub choroby autoimmunologiczne.

NASZE PRODUKTY BEZZAPACHOWE SĄ IDEALNE DLA OSÓB, KTÓRE CIERPIĄ NA ALERGIE LUB MAJĄ WRAŻLIWĄ SKÓRĘ.

Jeśli w Twojej rodzinie występują alergie lub chcesz chronić swoje pociechy przed potencjalnym zachorowaniem w przyszłości, oferta LAVECO jest skierowana właśnie dla Ciebie! Jeśli masz konkretną alergię lub chcesz dowiedzieć się więcej o składnikach produktów LAVECO – napisz do nas!

BEZPIECZNE DLA ZWIERZĄT

Jeśli mieszkasz ze zwierzętami – nasze produkty bezzapachowe są dedykowane właśnie Tobie – szczególnie jeśli masz w domu małe zwierzęta, szczenięta i kocięta, na które może mieć wpływ zapach i chemikalia występujące w większości konwencjonalnych środków czyszczących.