Teraz bardziej niż kiedykolwiek wiemy, jak ważne jest nie tylko mycie rąk, ale także mycie owoców i warzyw. Z nową rzeczywistością z jaką przyszło nam się zmierzyć wiąże się obowiązek upewnienia się, że wszystkie produkty, z którymi się stykamy, są dokładnie oczyszczone, a nie tylko spłukane, tak byśmy mogli chronić naszą rodzinę przed różnymi zanieczyszczeniami i wirusami.

Dlaczego powinniśmy czyścić owoce i warzywa – za każdym razem!

Niezależnie od tego, czy produkty, które jesz, są uprawiane na ziemi, czy na drzewach, zanieczyszczenia istnieją w glebie i w powietrzu. Pestycydy odporne na deszcz są używane regularnie, a często gospodarstwa ekologiczne znajdują się obok zwykłych gospodarstw, które stosują pestycydy. Wiatr i deszcz mogą przenosić pestycydy „przez ulicę” do gospodarstw ekologicznych.

Samo mycie wodą nie wystarczy!

Naturalny płyn do mycia warzyw i owoców LAVECO to specjalnie opracowany produkt zawierający unikalne składniki niemodyfikowane genetycznie, tak by działać bezpiecznie i skutecznie. Rozkłada wosk, umożliwiając szybkie i łatwe zmywanie zanieczyszczeń, pestycydów, bakterii oraz pozostałości po kontakcie z ludźmi.

Nie pozostawia posmaku, a jedynie przepyszny, naturalny smak owoców i warzyw. Myjąc za pomocą Naturalnego płynu do mycia warzyw i owoców LAVECO możesz mieć pewność, że owoce i warzywa, które spożywa Twoja rodzina, są naprawdę czyste i bezpieczne. Kwasy organiczne skutecznie usuwają cienką powłoczkę z powierzchni owoców i warzyw. Biodegradowalny i delikatny związek powierzchniowo czynny wpływa na delikatne pienienie się, dzięki czemu łatwo usuwa brud nie pozostawiając żadnego posmaku i nalotu.

Czy wiesz że pomiędzy farmą a półką sklepową twoje owoce i warzywa są dotykane przez ok. 10 do 15 osób pozostawiających na nich różne zanieczyszczenia.

Ponadto bardzo często warzywa i owoce zanim dotrą na półkę sklepową są woskowane, dzięki czemu wyglądają lepiej i są trwalsze. Wosk zatrzymuje wszystkie szkodliwe substancje pod sobą, w sobie i na sobie, zwiększając ryzyko chorób wywoływanych przez bakterie, takie jak E. coli, Salmonella i Listeria.

Chcesz chronić swoją rodzinę i sprawić, by czerpała korzyści ze świeżych, czystych i zdrowych produktów. Samo płukanie wodą z kranu nie wystarczy, aby usunąć woski i pestycydy!

LAVECO NATURALNY PŁYN DO MYCIA WARZYW I OWOCÓW 

Podziel się tym postem