LAVECO dr inż. Justyna Sekuła

Naturalny płyn do mycia warzyw i owoców

16,97 zł
Brutto
Objętość
  • 0,5 l
  • 3 l ECOPAKA
  • 5 l ECOPAKA
  • 10 l ECOPAKA
Ilość

  Ekspresowa wysyłka w dni robocze!

Zamówienia złożone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku wysyłamy w tym samym dniu!

  Darmowa wysyłka od 119 zł!

Oszczędzaj na przesyłce robiąc większe zakupy!

  Bezpieczna transakcja i przesyłka!

Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów podczas zakupów oraz starannie pakujemy przesyłki!

Naturalny płyn do mycia warzyw i owoców

Teraz bardziej niż kiedykolwiek wiemy, jak ważne jest nie tylko mycie rąk, ale także mycie owoców i warzyw. Z nową rzeczywistością z jaką przyszło nam się zmierzyć wiąże się obowiązek upewnienia się, że wszystkie produkty, z którymi się stykamy, są dokładnie oczyszczone, a nie tylko spłukane, tak byśmy mogli chronić naszą rodzinę przed różnymi zanieczyszczeniami i wirusami.

Dlaczego powinniśmy czyścić owoce i warzywa – za każdym razem!

Niezależnie od tego, czy produkty, które jesz, są uprawiane na ziemi, czy na drzewach, zanieczyszczenia istnieją w glebie i w powietrzu. Pestycydy odporne na deszcz są używane regularnie, a często gospodarstwa ekologiczne znajdują się obok zwykłych gospodarstw, które stosują pestycydy. Wiatr i deszcz mogą przenosić pestycydy „przez ulicę” do gospodarstw ekologicznych.

Samo mycie wodą nie wystarczy!

Naturalny płyn do mycia warzyw i owoców LAVECO to specjalnie opracowany produkt zawierający unikalne składniki niemodyfikowane genetycznie, tak by działać bezpiecznie i skutecznie. Rozkłada wosk, umożliwiając szybkie i łatwe zmywanie zanieczyszczeń, pestycydów, bakterii oraz pozostałości po kontakcie z ludźmi.

Nie pozostawia posmaku, a jedynie przepyszny, naturalny smak owoców i warzyw. Myjąc za pomocą Naturalnego płynu do mycia warzyw i owoców LAVECO możesz mieć pewność, że owoce i warzywa, które spożywa Twoja rodzina, są naprawdę czyste i bezpieczne. Kwasy organiczne skutecznie usuwają cienką powłoczkę z powierzchni owoców i warzyw. Biodegradowalny i delikatny związek powierzchniowo czynny wpływa na delikatne pienienie się, dzięki czemu łatwo usuwa brud nie pozostawiając żadnego posmaku i nalotu.

Czy wiesz że pomiędzy farmą a półką sklepową twoje owoce i warzywa są dotykane przez ok. 10 do 15 osób pozostawiających na nich różne zanieczyszczenia.

Ponadto bardzo często warzywa i owoce zanim dotrą na półkę sklepową są woskowane, dzięki czemu wyglądają lepiej i są trwalsze. Wosk zatrzymuje wszystkie szkodliwe substancje pod sobą, w sobie i na sobie, zwiększając ryzyko chorób wywoływanych przez bakterie, takie jak E. coli, Salmonella i Listeria.

Chcesz chronić swoją rodzinę i sprawić, by czerpała korzyści ze świeżych, czystych i zdrowych produktów. Samo płukanie wodą z kranu nie wystarczy, aby usunąć woski i pestycydy!

SPOSÓB UŻYCIA

Przez spryskanie – spryskać owoc lub warzywo i rozprowadzić dokładnie na całej powierzchni. Pozostawić na ok. 20-30 sekund, aby zanieczyszczenia mogły się rozpuścić, a następnie dokładnie spłukać wodą i osuszyć.

Przez namoczenie – 10 ml roztworu wlać do 1 l wody. Moczyć owoce i warzywa przez 3 minuty w przygotowanym roztworze, a następnie dokładnie spłukać wodą.

AKTYWNIE DZIAŁA:

Kwas cytrynowy – obniża pH, wspomaga rozkład wosku

i innych zanieczyszczeń z powierzchni owoców i warzyw.

Kwas mlekowy – skutecznie usuwa cienką powłoczkę zanieczyszczeń z powierzchni owoców i warzyw.

Chlorek sodu – usuwa pestycydy oraz zapobiega rozwojowi mikroorganizmów.

Poliglukozyd kwasów oleju kokosowego – wpływa na delikatne pienienie się i wspomaga usuwanie zanieczyszczeń nie pozostawiając żadnego posmaku oraz nalotu.

SKŁAD

Niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%).

Produkt nie zawiera:

alergenów, alkoholu, barwników, chloru, EDTA, enzymów, fosforanów, konserwantów, nanocząstek, octu, parabenów, PEG, SLES, SLS, sody.

Szczegóły produktu

5903738834167

Specyficzne kody

ean13
5903738834167