Nigdy więcej nie martw się o to, czym czyścisz kuchnię, łazienkę czy podłogi. Bezpiecznie i skutecznie usuń brud i plamy z gospodarstwa domowego używając naszych naturalnych środków czyszczących zawierających wyłącznie wysokiej jakości składniki.

ŚRODKI CZYSTOŚCI DLA CIĘŻARNYCH MAM

Jako mama w ciąży wiesz, jak ważne jest dbanie o siebie i unikanie szkodliwych substancji chemicznych w celu ochrony zdrowia nienarodzonego dziecka. Chcesz mieć pewność, że jesteś w 100% przygotowana, aby zapewnić swojemu dziecku najlepszy start w życie. Korzystając podczas ciąży z kosmetyków do sprzątania domu LAVECO, wyprodukowanych z wysokiej jakości przebadanych naukowo składników, zadbasz o zdrowie swoje oraz nienarodzonego dziecka. Nasze produkty wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi sprawią, że poczujesz się komfortowo, podczas dbania o dom. Warto, abyś w już w czasie ciąży zaopatrzyła się w produkty bezzapachowe – niezbędne w momencie przybycia na świat Twojego dziecka! Odwiedź nasz sklep Internetowy już dziś!

ŚRODKI CZYSTOŚCI PRZYJAZNE DLA DZIECKA

Skóra Twojego dziecka jest idealna i chcesz, aby tak pozostało jak najdłużej. Zależy Ci na tym by chronić swoją rodzinę przed toksycznymi chemikaliami i niepotrzebnymi alergenami. Oferta produktów LAVECO jest opracowana z myślą o bezpieczeństwie rodzin! Nasza linia produktów bezzapachowych pomaga uniknąć wyprysków, astmy czy podrażnień skóry u niemowląt i małych dzieci. Pamiętaj, że brak bezpośredniego kontaktu Twojego dziecka z niebezpiecznym środkiem czystości nie chroni go przed kontaktem z powierzchnią czyszczoną tym środkiem! Wypróbuj nasz naturalny płyn do czyszczenia kuchni oraz płyn do mycia podłóg – idealny jeśli masz w domu raczkujące dziecko!  

Z%20dzieciem.jpg

Czy wiesz, że:


Tworzymy produkty z odnawialnych składników -
środki powierzchniowo czynne LAVECO powstają z odnawialnych składników pochodzenia roślinnego (glukozy i alkoholi tłuszczowych).

Stosujemy naturalne zapachy - delikatny i odświeżający zapach w sprzątanych pomieszczeniach to dzieło naturalnych olejków eterycznych.

Produkty bez niebezpiecznych składników - nie zawierają etoksylowanych środków powierzchniowo czynnych zanieczyszczonych szkodliwymi chemikaliami (1,4-dioksan i tlenek etylenu).

Nie stosujemy  barwników i enzymów - produkty nie zawierają również nanocząstek i silikonów.

Nie stosujemy konserwantów - takich jak parabeny, formaldehyd oraz środków uwalniających formaldehyd.