Każdej Pani domu zdarza się sytuacja, gdy podczas zaplanowanych wcześniej porządków zabraknie detergentu, jakie to frustrujące! Dlatego też większość osób by ustrzec się przed tym problemem kupuje hurtowe ilości środków czystości tzn. "na zapas". 

Być może słyszałeś/aś o filozofii Zero Waste - mogłeś/aś nawet odwiedzić sklep oferujący produkty Zero Waste, ale czy wiedziałeś/aś, że możesz stworzyć własną stację do napełniania w domu?

Stwórz własną stację napełniania w domu już dziś!

Co zyskasz? Mniej wycieczek do sklepu, a co najważniejsze, znacznie mniej plastikowych butelek w koszu na śmieci. Wystarczy stworzyć niewielki kącik w domu z własną stacją napełniającą opakowania po zużytych środkach czystości od PŁYNU DO MYCIA ŁAZIENKI po ODKAMIENIACZ DO EKSPRESU.

Dzieci uwielbiają napełniać puste butelki naszym płynem LAVECO. Jest to świetny sposób edukacji dzieci na temat życia w filozofii Zero Waste!

Produkty LAVECO dostępne są w sprzedaży zbiorczych w 2, 3 oraz 5-litrowych pojemnikach, a od 2020 roku także w 3, 5, 10 litrowych opakowaniach ECOPAKA co sprawia, że napełnianie jest naprawdę proste!

Wystarczy umieścić ECOPAKĘ na blacie, odkręcić czystą butelkę i podstawić pod kranem. Następnie nalać potrzebną ilość płynu - pamiętając, aby później całkowicie zakręcić kran, by uniknąć rozlania. Gdy płyn w ECOPACE będzie się kończył, pomocne może być wyjęcie foliowego worka z pudełka, aby móc wylać resztkę płynu. Karton papierowy można poddać recyklingowi z domu, a torbę foliową z kranikiem możesz odesłać do LAVECO do ponownego uzupełnienia lub recyklingu.

Oto kilka świetnych powodów, aby stworzyć stację do napełniania detergentów w domu!

Minimalizuj ilość plastiku - jeśli kupujesz hurtowo artykuły gospodarstwa domowego, znacząco zmniejszasz ilość plastiku, którego używasz. W LAVECO używamy 500 ml butelek biopolimerowych I'm Green. Jeśli zdecydujesz się na zakup naszych 2, 3, 5-litrowych pojemników zużyjesz kilka razy mniej plastiku. 

Zaoszczędź na cenie - już przy zakupie 2 litrowego opakowania oszczędzasz kilka złotych. Pamiętaj, że LAVECO to wysokiej jakości naturalne produkty do sprzątania! Na rynku możesz znaleźć tańsze opcje, ale czy naprawdę warto sprzątać produktem o niepewnym składzie? Ponadto nasze produkty są skoncentrowane - na przykład opakowanie 500 ml płynu do podłóg wystarcza na ponad 30 myć!

Nigdy więcej w Twoim domu nie zabraknie detergentów - zakup naturalnych i ekologicznych środków czystości w supermarkecie może okazać się bardzo trudny. Dźwiganie ze sklepu ciężkich i nieporęcznych opakowań zbiorczych też nie należy do przyjemności. LAVECO przychodzi Ci z pomocą! Kiedy zaczniesz widzieć, że w Twoim opakowaniu zbiorczym zaczyna kończyć się płyn, możesz w dowolnym momencie wejść na naszą stronę LAVECO i złożyć zamówienie, które dotrze do Ciebie kolejnego dnia. 

Zmniejsz swój ślad węglowy - kupowanie zbiorczych opakowań z produktami zmniejszy ilość używanego przez Ciebie plastiku. 

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili