Płyn do czyszczenia kuchni - LAVECO

Naturalny płyn do czyszczenia kuchni – zielona cytryna i lawenda

16,00 zł

Płyn do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni kuchennych (ceramicznych, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych). Wyczyścisz nim: blat, deskę do krojenia, armaturę,  szybę,  meble kuchenne, płytki, zlewozmywak. Płyn o przyjemnym zapachu zielonej cytryny i lawendy. 

(5/5)

Naturalny płyn do czyszczenia kuchni – bergamotka i zielona herbata

16,00 zł

Płyn do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni kuchennych (ceramicznych, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych). Wyczyścisz nim: blat, deskę do krojenia, armaturę,  szybę,  meble kuchenne, płytki, zlewozmywak. Płyn o przyjemnym zapachu bergamotki i zielonej herbaty. 

(5/5)

Naturalny płyn do czyszczenia kuchni – bezzapachowy

16,00 zł

Płyn do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni kuchennych (ceramicznych, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych). Wyczyścisz nim: blat, deskę do krojenia, armaturę,  szybę,  meble kuchenne, płytki, zlewozmywak. Hipoalergiczny płyn do kuchni - nie zawiera alergenów. 

(4.75/5)

Naturalny płyn do mycia szyb i luster - melon i aloes

15,00 zł

Naturalny płyn do mycia szyb i luster o zapachu melona i aloesu. Bezpieczny dla zdrowia skład produktu, nie wysusza skóry, nie pozostawia smug i praktycznie pozbawiony nieprzyjemnego zapachu alkoholu. Mycie szyb tym płynem jest bajecznie proste i przyjemne. 

(0/5)