PRODUKTY BEZPIECZNE DO SPRZĄTANIA DOMU W KTÓRYM PRZEBYWAJĄ DZIECI

Poznaj powody dla których warto wybrać LAVECO…

 

DLA CIĘŻARNYCH MAM

Jako mama w ciąży wiesz, jak ważne jest dbanie o siebie i unikanie szkodliwych substancji chemicznych w celu ochrony zdrowia nienarodzonego dziecka. Chcesz mieć pewność, że jesteś w 100% przygotowana, aby zapewnić swojemu dziecku najlepszy start w życie.

Korzystając podczas ciąży z kosmetyków do sprzątania domu LAVECO, wyprodukowanych z wysokiej jakości przebadanych naukowo składników, zadbasz o zdrowie swoje oraz nienarodzonego dziecka. Nasze produkty wzbogacone naturalnymi olejkami eterycznymi sprawią, że poczujesz się komfortowo, podczas dbania o dom. Warto, abyś w już w czasie ciąży zaopatrzyła się w produkty bezzapachowe  – niezbędne w momencie przybycia na świat Twojego dziecka! Odwiedź nasz sklep Internetowy już dziś!

DLA DZIECKA

Skóra Twojego dziecka jest idealna i chcesz, aby tak pozostało jak najdłużej. Zależy Ci na tym by chronić swoją rodzinę przed toksycznymi chemikaliami i niepotrzebnymi alergenami. Oferta produktów LAVECO jest opracowana z myślą o bezpieczeństwie rodzin! Nasza linia produktów bezzapachowych pomaga uniknąć wyprysków, astmy czy podrażnień skóry u niemowląt i małych dzieci.

Pamiętaj, że brak bezpośredniego kontaktu Twojego dziecka z niebezpiecznym środkiem czystości nie chroni go przed kontaktem z powierzchnią czyszczoną tym środkiem!
Wypróbuj nasz naturalny płyn do czyszczenia kuchni oraz płyn do mycia podłóg – idealny jeśli masz w domu raczkujące dziecko!

Nigdy więcej nie martw się o to, czym czyścisz kuchnię, łazienkę czy podłogi. 

Bezpiecznie i skutecznie usuń brud i plamy z gospodarstwa domowego używając naszej gamy naturalnych środków czyszczących zawierających wyłącznie wysokiej jakości składniki.

Chcesz wiedzieć więcej jak chronić swoją rodzinę?  Zapraszamy na bloga:

ZALETY PRODUKTÓW LAVECO

Środki powierzchniowo czynne LAVECO powstają z odnawialnych składników pochodzenia roślinnego (glukozy i alkoholi tłuszczowych)

Delikatny i odświeżający zapach w sprzątanych pomieszczeniach nadają za sprawą naturalnych olejków eterycznych.  

Nie zawierają etoksylowanych środków powierzchniowo czynnych zanieczyszczonych szkodliwymi chemikaliami (1,4-dioksan i tlenek etylenu)

Nie zawierają konserwantów, takich jak parabeny, formaldehyd oraz środków uwalniających formaldehyd.

Nie zawierają barwników, enzymów, nanocząstek i silikonów.

PRODUKTY LAVECO ZAWIERAJĄ

Naturalny, bezpieczny dla środowiska i ludzi skład

Recepturę gwarantującą skuteczność w czyszczeniu 

Wegańskie, ekologiczne i przebadane receptury

Przyjemną kompozycję zapachową 

Biodegradowalne komponenty

Dołącz do grona osób, które wybrały bezpieczeństwo i jakość