Firma jest prowadzona przez małżeństwo Justynę i Tomasza Sekuła. Justyna jest doktorem nauk chemicznych, współautorką 9 publikacji naukowych o zasięgu międzynarodowym, finalistkę konkursu PRELUDIUM, magistrantką PAN w Warszawie, absolwentką Biotechnologii przemysłowej Politechniki Warszawskiej. Wszystkie produkty samodzielnie opracowujemy. Składem i badaniem jakosci zajmuje się Justyna, natomiast testowaniem i organizacją procesu produkcji Tomasz. 

LAVECO to manufaktura zrodzona z pasji i troski o ludzkie zdrowie oraz z głębokiego zrozumienia naturalnych możliwości tkwiących w zasobach przyrody. 

Nasza misja: Podstawowym celem firmy jest dostarczenie naturalnych kosmetyków dla domu i urody, skutecznych w działaniu oraz bezpiecznych w stosowaniu. Nasze produkty dedykowane są dla każdego również dla kobiet przygotowujących się do macierzyństwa czy będących w okresie laktacyjnym, a także osobom wrażliwym na różne substancje alergenne stosowane w kosmetykach.

Jesteśmy firmą rodzinną o wyłącznie polskim kapitale. Wszystko co tworzymy, finansowane jest ze środków własnych.

Nasi klienci mogą zadawać sobie pytanie, dlaczego pomimo dużego doświadczenie chemicznego specjalizujemy się w tworzeniu produktów naturalnych. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: Jesteśmy świadomi szkodliwości stosowania większości dostępnych handlowo preparatów codziennego użytku, w tym kosmetyków i chemii domowej.

Drogi Kliencie – jeśli czujesz się przytłoczony dużą ilością dostępnych w Internecie informacji na temat zdrowego stylu życia oraz brakuje Ci fachowej wiedzy, aby odróżnić fikcję od rzeczywistości wejdź na naszego bloga www.naukowonaturalni.pl Przybliża on doniesienia naukowe z dziedziny chemii, które są przydatne w codziennym życiu.