Co wyróżnia LAVECO

Produkty LAVECO nie tylko czyszczą Twój dom, ale zabezpieczają powierzchnię przed brudem. Dzięki temu, że nasze receptury opracowujemy sami, nie jesteśmy zależni od koncernów, sklepów i reklamy. Dajemy Ci to, czego sami używamy w naszym domu: prosty skład, przebadane surowce, skuteczność i bezpieczeństwo.

Nasze produkty dedykujemy wszystkim, dla których ważna jest ekologia i bezpieczeństwo rodziny, a nie chcą lub nie mogą wydawać dużych sum na środki czystości. Stałymi Klientami LAVECO są pary starające się o dzieci, kobiety w ciąży, alergicy i astmatycy a także osoby chorujące onkologicznie.

NASZE RECEPTURY

Naturalne środki czystości do domu LAVECO są niezwykle skuteczne, a ich bezpieczeństwo gwarantują badania naukowe. Receptury kosmetyków LAVECO opracowujemy samodzielnie w naszym laboratorium. Przy pracy nad nimi konsultujemy się z uczelniami wyższymi w całym kraju. Lata spędzone na badaniach naukowych doprowadziły nas do wniosku, że chemia jest fascynująca – ale jej miejsce jest w laboratorium, a nie domu.