Blog - co nowego?

I'm green plastic - w jaki sposób powstają tworzywa sztuczne nadające się do recyklingu
571 Ansichten

Stwórz własną stację napełniania środków czystości w domu
625 Ansichten

Czym myć warzywa i owoce
600 Ansichten

Czy naturalne środki czystości pomagają w walce z bateriami i wirusami?
562 Ansichten

Teraz, kiedy izolujemy się w domu spędzając w nim dużo więcej czasu powinniśmy zadać sobie pytanie…po co sprzątamy i jakich produktów używamy do usuwania bakterii i wirusów. W obecnych czasach wszyscy jesteśmy bardziej bezbronni, ponieważ żyjemy w ciągłej obawie przed zarażeniem się wirusem COVID-19, dlatego też dbanie o higienę domową i osobistą jest pierwszą linią obrony przed wirusami.

Jak prawidłowo czyścić i odkamienić ekspres do kawy?
637 Ansichten

Czy dbanie o ekspres do kawy jest dla Ciebie ważne? Powinno być. Pamiętaj, co ten sprzęt wnosi do Twojego życia każdego dnia – piękny, bogaty, płynny wstrząs kofeinowej rozkoszy.

Wskazówki dotyczące sprzątania domu w stylu eko
444 Ansichten

Każdego roku, gdy topniejący śnieg i pierwsze kwiaty sygnalizują początek nowego sezonu – czas zacząć coroczne wiosenne sprzątanie. Miesiące zimowe sprawiają, że nasze przestrzenie mieszkalne wydają się zagracone, brudne, a wraz z pojawieniem się wiosny… wydłużające się dni i rosnące nasłonecznienie podnoszą na duchu i motywują do odświeżenia domu.

Wpływ chemii domowej na alergie i problemy ze zdrowiem
345 Ansichten

Producenci w reklamach szczycą się tym, że codzienne prace domowe zostały zrewolucjonizowane dzięki najnowszym środkom czyszczącym. Czy oby na pewno produkty dostępne na rynku są bezpieczne dla naszego zdrowia i naszej planety?