Rzetelne badania naukowe są gwarancją bezpieczeństwa produktu
Poznaj powody dla których warto wybrać LAVECO

Produkty dla alergików

01

Ograniczona do minimum ilość alergenów

Produkty LAVECO są odpowiednie dla osób o wrażliwej skórze oraz mających alergię na olejki eteryczne. Każdy produkt bezzapachowy, jest idealny dla alergików lub osób, które chcą uniknąć zapachu.

Jeśli walczysz z alergiami skórnymi, takimi jak kontaktowe zapalenie skóry lub alergie, w tym katar sienny, astma i egzema, zalecamy skorzystanie z produktów bezzapachowych. 

Nasze wolne od szkodliwych substancji kosmetyki do domu są bardzo skuteczne, a przy tym zawierają minimalną ilość alergenów w wariantach zapachowych lub nie zawierają alergenów – produkty bezzapachowe. Linię produktów bezzapachowych tworzyliśmy również dla osób z długotrwałymi problemami zdrowotnymi, takimi jak problemy z oskrzelami, choroby nowotworowe lub choroby autoimmunologiczne. 

02

Nasze produkty bezzapachowe są idealne dla osób, które cierpią na alergie lub mają wrażliwą skórę.

Jeśli w Twojej rodzinie występują alergie lub chcesz chronić swoje pociechy przed potencjalnym zachorowaniem w przyszłości, oferta LAVECO jest skierowana właśnie dla Ciebie!
Jeśli masz konkretną alergię lub chcesz dowiedzieć się więcej o składnikach produktów LAVECO – napisz do nas!

03

Bezpieczne dla zwierząt

Jeśli mieszkasz ze zwierzętami – nasze produkty bezzapachowe są dedykowane właśnie Tobie – szczególnie jeśli masz w domu małe zwierzęta, szczenięta i kocięta, na które może mieć wpływ zapach i chemikalia występujące w większości konwencjonalnych środków czyszczących.

04

LAVECO JEST CZŁONKIEM PTCA!

Firma LAVECO od 2019 roku jest członkiem wspierającym Polskie Towarzystwo Chorób Atopowych (PTCA). Razem chcemy łączyć, wspierać, edukować oraz walczyć o poprawę komfortu życia rodzin atopowych.

05

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ PRODUKTÓW BEZZAPACHOWYCH